Ja kush do te jene opinionistet e rinj ne Top Show pas largimit te Sares dhe Valerit

Sara Kapo dhe Valer Kolnikaj prej pak javësh ishin opinionistët e rinj të Top Show. Pa gjetur veten akoma, mbrëmë i shpërnda lajmi se ata të dy nuk do të ishin më pjesë e këtij programi dhe se zëvendësuesit e tyre do të prezantoheshin ditën e sotme gjatë emisionit. Megjithatë Olti Curri ka publikuar para kohe dy emrat e rinj të emisionit, që në fakt nuk janë dhe aq të rinj.

Ata janë Albana Osmani dhe Ervin Kurti. Moderatorja Albana Osmani është një figurë e njohur e ekranit të Top Channel, duke drejtuar një sërë programesh të këtij televizioni dhe këtë sezon do ta shihni në Top Show, duke “ngacmuar” VIP-at dhe të ftuarit e këtij programi. Ndërsa Ervin Kurti është një emër i njohur në gazetarinë rozë dhe prej dy vitesh ka qenë pjesë e redaksisë së Top Show.albana-300x206