Ja në çfarë gjendje është Ermir Lenjani

Mesfushori i kombëtares Ermir Lenjani, ka pësuar një lëndim gjatë ndeshjes ndaj Spanjës.

Ai u zëvëndësua në fund të pjesës së parë dhe u detyrua të largohet nga loja për shkak të një çarje të pësuar në vesh.

Ky dëmtim erdhi pas një dueli mjaft të ashpër me sulmuesin e Spanjës, Diego Costan.

lenja