Ja si e la Spanja dhomën e zhveshjes në stadiumin ‘Loro Boriçi’

Pas fitores ndaj Shqipërisë, djemtë e Spanjës kanë lënë pas një katrahurë të vërtetë në stadiumin “Loro Boriçi”. “Procesi Sportiv” ka publikuar një foto nga dhoma e zhveshjes së futbollistëve spanjollë, ku mbetjet e ushqimeve janë hedhur gjithandej.
Ndoshta kjo nuk është diçka e re, pasi djemtë njihen për rrëmujën dhe aq më tepër futbollistët.