Jennifer Lopez dhe Marc Anthony sërish bashkë

Jennifer Lopez do të shfaqet sërish në krah të ish bashkëshortit të saj Marc Anthony, por këtë herë nuk bëhet fjalë për një rikthim të dyshes së bashku.

J.Lo dhe Marc Anthony do të bashkohen edhe një herë për albumin krejtësisht në gjuhën spanjolle. Albumi parashikohet të dalë në vitin 2017 ndërsa kënga e parë që do e paraprijë do të publikohet në muajin nëntor.

Anthony do të jetë producenti i albumit të ri, i pari në spanjisht që vjen pas atij të vitit 2007 “Como ama una mujer” (Si dashuron një grua).