Jeta luksoze e gruas së Donald Trump-it, ja sa kushtoi këmisha që e veshi gjatë debatit presidencial (Foto)

Ajo u bë objekt i shumë statuseve në rrjete sociale, megjithatë duhet të pranojmë se Melanie Trump tërhoqi edhe një herë vëmendjen me zgjedhjen e saj për te debati i dytë presidencial.

E veshur me një këmishë rozë, e quajtur “pussy bow” për shkak të lidhjes që ka na gryk dhe ngjason me ato kordelet që zakonisht mbajnë macet dhe një palë pantallona po në atë ngjyrë, ish-modelja 46-vjeçare dukej shumë elegante dhe tërheqëse.

Bluza e saj është një krijim i “Gucci” dhe kushton vetëm 1.100  dollarë. Komentuesit e kanë cilësuar veshjen e saj si një ironi ndaj qëndrimeve që Donald ka pasur në të kaluar për gratë.