Jonida Shehu zgjedh një mënyrë e veçantë për t’i uruar bashkëshortit ditëlindjen

Moderatorja Jonida Shehu ka zgjedhur të urojë virtualisht bashkëshortin e saj, në ditën e tij të lindjes, në një mënyrë të veçantë.

Ajo ka ndarë një foto në Instagram ku uron bashkëshortin në emër të saj dhe të vogëlushes së tyre Kristal.

“Babi, të falënderoj që ke ndarë ADN-në tënde. Tani jemi të dy të mrekullueshëm. Nga e preferuara jote!”, shkruhet në filxhan. Një urim në emër të saj, por kryesisht të vogëlushes Kristal, që duke marrë parasysh lidhjen baba e bijë, me siguri kuptojmë rëndësinë dhe dashurinë mes tyre.