Kallashi del nga dushi dhe ja ç’i bën gjoksit (VIDEO+18)

Ajo njihet për lëvizjet, videot dhe fotot provokuese, por kësaj radhe Kallashi e ka tepruar. Ajo ka postuar një video, në të cilën shfaqet teksa del nga dushi me një peshqir që realisht asgjë nuk i ka mbuluar dhe bën lojëra provokuese me gjoksin e saj.

Ndoshta kjo ka qenë njëra nga videot më të klikuara të saj, djemtë që dikur e quanin “lopë të shëndoshë”, kanë shpërthyer me komente pozitive.

Ja pra që sot shet më shumë trupi, vithet sesa profesioni dhe kontributi që mund të jepet në shoqëri.

https://www.instagram.com/p/BLKBqDLgqzm/?taken-by=kallashi_kobresha_official