Kandidati për Kolonjën bën Ramën grua (video)

Kandidati i PS-së për Bashkinë e Kolonjës, Ilia Stefo është emocionuar disi ditën e sotme teksa është prezantuar nga kryeministri Rama.

Në mbyllje të fjalës së tij, Stefo bëri një gafë emocionale. “Dhe tani ftoj kryeministrin Edi Rama, me të cilën do të realizojmë projekte”.

Gafa e tij ka bërë të qeshë edhe vetë kryeministrin për disa sekonda.