Kanibalët vrasin 31-vjeçaren dhe ia servirin atë në një festë miqve

Dy kanibalë, pasi kanë kryer marrëdhënie seksuale dhe kanë vrarë një grua dënohen me 12 vjet burg. Personat nga Novokuznetsk Rusi, Kirill Nemykin dhe Sergey Metlyayev pasi e kanë vrarë i kanë ngrënë pjesët e trupit të saj, në një festë të organizuar në shtëpinë e tyre shkruan Daily Mail.

Ata u ftuan nga viktima Nadezhda Avakumova në banesën e kësaj të fundit. 31- vjeçarja ishte e dehur kur i ftoi ata për një sauna dhe që më pas pati marrëdhënie seksuale me ta.

Më pas ajo u tha atyre se do i denonconte në polici për përdhunim. Dyshja e rrahu gruan dhe e mbylli atë në bodrumin e shtëpisë së një prej burrave.

Në fillim gruaja ishte e qetë, por më pas nisi të bërtasë dhe të lutej për ndihmë. Kirill Nemykin mori një thikë të madhe nga tavolina dhe hapi derën e podrumitn dhe krey vrasjen makabre.

Më pas ata, e copëtuan trupin e 31-vjeçares dhe ia servirën miqve të tyre në një festë. Në fund të festës, burrat i futën eshtrat e gruas në një qese plastike dhe i hodhën në koshin në fund të rrugës. Ngjarja horror ka ndodhur në vitin 2014, por dënimi është dhënë vetëm tani.