Kapet duke bërë seks oral në publik, ja si i bërtet policisë / VIDEO

Një grua, që u filmua duke bërë seks oral me të dashurin në publik, iu turr policisë duke i kërkuar që të mos e ndalojnë.

Vendasit njoftuan policinë pasi panë çiftin e papërmbajtshëm.

Ajo iu drejtua policëve: “Mos më ndaloni”.

“Nuk do ndaloj sepse nuk dua. Është i dashuri im dhe e bëj ku të dua. Nëse dua, e bëj këtu përpara jush”.

Video është bërë në një rrethinë të Buenos Airesit në Argjentinë.

Çifti ishte i dehur.

https://www.instagram.com/p/BLwISXPjwla/?taken-by=elgraficomx