Me ke po puthet Xhesika Ndoj / FOTO

14499045-666686350151184-4804537394411864064-n-1_1475924779-4585304 ndodhet në Itali.
Ajo është larguar disa ditë më parë dhe nuk ka treguar më shumë rreth arsyes së këtij largimi. Ndërkohë që po qëndron atje, ajo po shijon edhe daljet e këndshme në natyrë, apo lokale.

Ka postuar një foto në të cilën buza e saj është shumë pranë buzës së një vajze dhe ajo gati po e puth. Xhesika e ka postuar këtë foto që ka marrë edhe komplimenta, apo vërejtje nga ndjekësit./Arkiva