Këngëtarja me famë botërore trondit, heq silikonin në mes të njerëzve

E mirënjohur në Rusi, ylli me forma mahnitëse së fundmi trondit me veprimin e saj aq modest.
Bëhet fjalë për Evelina Bledans, e cila publikoi në “Instagram” një video ku shfaqet duke hequr silikonin nga buzët e saj në mënyrë që të hante drekë

Aktorja pa asnjë problem heq silikonin nga buzët dhe pa asnjë problem e ndan këtë veprim me fansat e saj. Një shoqe e saj ka filmuar momentin e heqjes së salikonit nga buzët e 47-vjeçares.

Menjëherë aktorja e publikoi videon në “Intagram”, ku në pas minuta u bë virale dhe mori më shumë se 125 mijë shikime.

http://video.dailymail.co.uk/video/mol/2016/10/11/5033813071017767/640x360_MP4_5033813071017767.mp4?_=1