Këngëtarja shpërthen ndaj Erion Veliaj: Kam frikë të dal nga shtepia…

Këngëtarja Rozana Radi shpërthen ndaj kryebashkiakut të Tiranës ndërsa thotë se ka frikë të dalë nga shtëpia pasi bllokohet në qendër.

Radi thotë se Tiranës i duhen rrugë dhe parkingje, jo pedonale ndërsa shton ironikisht se “të detyrojnë të mësosh biçikletën”.

Ja çfarë shkruan Rozaba Radi:revolta