Kështu duket Afërdita Dreshaj natyrale (Foto)

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Afërdita Dreshaj ka qenë e përfolur kohëve të fundit për ndarjen e saj nga i dashuri , transmeton orainfo.

Gjithashtu në fotografitë e postuara dhe në gjithcka tjetër shfaqet si një vajzë tekanjoze.

Por, kësaj radhe Afërdita ka postuar nëj fotografi pak më ndryshe, ku shihet e pa grimosur, por megjithatë po duket mjaftë mirë.