Kim Kardashian: Grabitësit ishin grup amatorësh

Kim Kardashian ka deklaruar se grabitësit, të cilët i vodhën asaj bizhuteritë me vlerë 11 milion dollarë një javë më parë, ishin një grup amatorësh.

Sipas disa burimeve të ‘TMZ’, ylli i showbizit i ka thënë policisë se ata ishin plot pasiguri si dhe bënin ecje të pakuptimta dhe herë pas herë i vendosnin një armë në kokë duke e kërcënuar pa asnjë motiv logjik.

Edhe për sa i përket veshjes së tyre si polic, Kim është shprehur se veshja e tyre dukej më shumë si një kostum i blerë në një dyqan për veshjet për Halloween.