Kjo që ka bërë Kim, do t’ju lë gojëhapur (Foto)

Kim Kardashian po vazhdon ende të qëndrojë larg syrit të mediave.

Dhe këtë e ka konfirmuar edhe asistentja e saj personale Stephanie Sheperd. Ajo ka treguar për fansat e Kim K se ka lansuar një projekt të ri me ‘figurina’ të çmendura për rrjetet sociale.

Tani secili mund ta ketë mundësinë t’i shkarkojë ‘emoji-t’ me fytyrën e KimKardashian por jo vetëm aq

Sheperd ka treguar se uebfaqja personale e Kim do të mirëmbahet  nga asistentja deri sa të ndodh ndonjë marrëveshje tjetër që ylli televiziv të shfaqet në publik.

Këto figurina paraqesin një anë më provokuese të Kim dhe po ashtu është lansuar edhe edicioni i fytyrave të maskuara për nder të festës së fundit të tetorit, Halloween.