Konfliktohen fizikisht 2 persona në Korçë, njëri vdes rrugës për në spital

Dy persona janë konfliktuar mes njëri-tjetrit në Korçë, e për pasojë njëri prej tyre ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vershtas. Burime nga policia e Korçës bënë me dije për ‘BalkanWeb’ se 44-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet ende, ndërroi jetë si pasojë e dhunës fizike.

Sakaq, vijon puna për identifikimin dhe arrestimit e autorit të ngjarjes.