Korçë, aksidentohen rëndë dy policë të burgut të Drenovës

Dy punonjës të burgut të Drenovës kanë mbetur të plagosur në një aksident me makinë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Flakës të Korçës, ku një makinë ka dalë nga rruga.

Ende nuk dihen rrethana e këtij aksidenti, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.