Kosova pëson edhe golin e dytë

Pas disa minutave të mira lojë Kosova ka pësuar dhe goli e dytë ndaj Ukrainës.

Andriy Yarmolenko ka shënuar golin e dytë ndaj Kosovës në minutën e 81’të të ndeshjes