Kosovë-Kroaci 0-3/ Mandzukic shënon golin e tretë personal dhe fundos Kosovën

Kroacia ka shënuar golin e tretë dhe duket se e ka mbyllur ndeshjen me Kosovën. Është sërish Mandzucic I cili ka shënuar golin e tij të tretë personal në këtë mbrëmje duke vulosur kësisoj edhe ndeshjen.

manduzzz111