Kreshnik Spahiu në “Loro Boriçi” për Kosovën. Ja mesazhi

Sot ne ora 20:45 luhet ne “Loro Borici” ndeshja eleminatore mes Kosoves dhe Kroacise, nje sfide qe pritet me shume interes nga tifozet kosovare dhe shqiptare, por edhe nga politika.

Kreu i Aleances Kuqezi, Kreshnik Spahiu, edhe pse e kundershton hapur kombetaren e Kosoves, do te jete ne stadium mbremjen e sotme, raporton Opozita.com.

“Edhe unë do jem sot atje. Kosova kërkon fitore por ne do jemi të veshur #kuqezi”, shkruan Kreshnik Spahiu në Facebook. /Opozita.com/