Kreshnik Spahiu sulmon Kryeministrin: Boll sulmove LSI-në me përgjime seksuale

Pasi mediat kane publikuar disa foto te ish drejtorit te hekurudhave Genc Alizoti duke masturbuar, kreu i Aleances Kuqezi, Kreshnik Spahiu ka reaguar ne rrjetin social facebook duke sulmuar kryeministrin Rama. Spahiu shkruan se PS ka publikuar ne media videon me pergjimin seksual te drejtorit te LSI.

Ja çfare shkruan Spahiu ne facebook:

“Plas lufta me përgjime seksuale. PS sapo publikoi në media videon duke masturbuar një nga shefat e LSI. Pse Edi Rama i bie kaq shumë Ilir Metës? Deri kur do e tundi dhe shkundi kryeministri koalicionin? Kush do jetë perversi i radhës?”