Kreshnik Spahiu zbulon arsyet, pse PD dhe PS kanë aq pak njerëz në fushatën për Kolonjën

Lideri i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu ne nje status në rrjetin social facebook zbulon arsyet pse PD dhe PS kanë kaq pak njerëz ne fushatën e Bashkisë Kolonjë.

Më poshtë komenti i plotë i Spahiut në facebook:

Më pyet dikush online: “Pse kaq pak pjesmarës në aktivitetet e PS dhe PD për fushatën e Bashkisë në Kolonjë?”
Përgjigjia: Duroni dhe ca ditë, sapo të mbarojnë korrjet …..
Militantët kanë mbush malet dhe kodrat me hashash. Koha për të vjelur frutet ????????????