Laç, digjet studio e montazhit, në gjendje të rëndë pronari

Një studio montazhi në Laç është përfshirë nga flakët për shkak të një shkëndije elektrike, duke lënë të plagosur pronarin e saj.

Vladimir Gjoni ka pësuar djegie dhe është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë, ku ndodhet në gjendje të rëndë.

Forcat e zjarrfikësve bënë të mundur fikjen e flakëve të zjarrit.