LAJMI I FUNDIT/ Arrestohen pranë burgut 313 dy anëtarë të bandës së Shullazit. Emrat (VIDEO)

TIRANE- Arrestohen dy anëtarë të bandës së Shullazit. Gazetarja e “News 24” Klodjana Lala raporton për ‘BalkanWeb’ se nga të dhënat paraprake bëhet fjalë për Endrit Qyqja dhe Endrit Zelën.

Nga video e siguruar nga ‘BalkanWeb’ shihet momenti i arrestimit të këtyre personave, në ambiente e një lokali shumë pranë burgut 313 në kryeqytet dhe Prokurorisë për Krimet e Rënda.

Siç duket edhe në video, në mbështetje të aksionit të policisë kanë qenë edhe një numër i madh i forcave ‘Shqiponja’, kjo dhe për shkak të rrezikshmërisë së lartë që paraqesin të dy persona.
vijon…