Lu dhe Vlahutin tek Meta, 1 ditë para votimit të ligjeve të Reformës

Një ditë para votimit të paketës së ligjeve të reformës në Kuvend,ambasadori i SHBA, Donald Lu dhe ambasadorja e BE, Romana Vlahutin, kanë shkuar për të biseduar me Kryetarin e Kuvendit, Ilir Metën.