Luana Vjollca lajmërohet nga stadiumi, paralajmëron diçka të re (Foto)

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca gjatë vitit 2016 nuk është prezantuar me asnjë projekt muzikor para publikut, por mesa duket kjo do të zgjasë për vetëm edhe shumë pak.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar në llogarinë zyrtare në Instagram një fotografi, ku shfaqet mjaft seksi e veshur me të bardha në stadiumin “Selman Stermasi” në Tiranë.

“Së shpejti”, ka qenë mbishkrimi në foton e publikuar, gjë që na bën të kutpojmë se mbase Luana do të vijë shumë shpejt me një projekt të ri, fabula e të cilit ka të bëjë me sportin. /Telegrafi/

luana_1475774894-8895436 luana-1_1475774874-1168274