Lugano, Gabigol nga minuta e pare. De Boer buzeqesh per Andreolli…

Vazhdon stervitja tek Inter, pavarsishte pauzes per ndeshjet e kombetareve. Frank de Boer sipas Sky, ka provuar te fus ne grup 7 lojtare te Primaveres dhe po perqendrohet ne dy element: Gabriel Barbosa, i cili kunder Lugano neser, do luaj nga minuta e pare dhe Marco Andreolli i cili eshte shume afer rikuperimit te plot. Ky eshte nje lajm i mire pasi ne qendren e mbrojtjes De Boer ishte i kufizuar.