Makina bie në lumin Drin, nuk dihet fati i personave

Një makinë, e cila mendohet se ka persona në bord përfundon poshtë Urës së Spatharit, në Vaun e Dejës.

Aksidenti ka ndodhur mesditën e së shtunën dhe sipas burimeve të para mjeti ka rënë në ujërat e lumit Drin dhe nuk dihet asgjë për fatin e personave në bord.

Forcat e policisë janë nisur menjëherë drejt vendngjarje dhe pritet të mësohet më shumë rreth këtij aksidenti.