Marina Vjollca, elegante dhe seksi / FOTO

Moderatorja e “Procesit Sportiv”, Marina Vjollca, është shndërruar prej kohësh së një prej femrave më bukura në vend.

Por së fundmi ajo është shfaqur më seksi se kurrë në një fotografi të publikuar në rrjete sociale.

Po ashtu Marina duket më elegante se kurrë, ndërkohë që ka ekspozuar veshjen e saj e ulur në një poltronë dhe me këmbët e ngritura mbi pjesën anësore.marina_vjollca_seksi1476820497