Mesut Ozil feston 28-vjetorin, ja si e urojnë Shkodran Mustafi e Granit Xhaka

Mesfushori gjerman, Mesut Ozil ka festuar 28-vjetorin e lindjes.
Ylli i Arsenalit ka publikuar në faqen e tij zyrtare në ‘Facebook’ një video me urimet e miqve të tij futbollistë, mes të cilëve janë edhe shqiptarët Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

“Falenderime për të gjithë miqtë, shokët dhe sigurisht fansat e mi për urimet e ditëlindjes. Unë do të doja të ndaja këtë video të veçantë me ju, nga ekipi im – çfarë surprize! ☺? – Unë jam i bekuar që ju kam të gjithëve!”- shkruan Ozil.