Modelja shqiptare me gjoksin më seksi (FOTO)

Së fundmi ajo ishte pjesë e konkursit të bukurisë ‘Miss Universe Albania 2015’ por nuk arriti të fitojë për të përfaqësuar Shqipërinë në Miss Universe.

Bëhet fjalë për modelen e re në moshë Kristinë Prengaj e cila është shumë e pëlqyer në rrjetet sociale, shkruan lajmi.

Kristina shpesh ekspozon gjoksin e saj bombastik në fotografitë që poston për ndjekësit e saj.

Ditë më parë u publikua një fotografi e saj në krahët e reperit Noizy, por siç mësohet ajo dhe reperi janë vetëm miq shumë të mirë.

“Me të kam shoqëri shumë të mirë, por asgjë më shumë se kaq. Përfshirja ime në grupin ‘OTR’ ndodhi gjatë zhvillimit të festivalit ‘Top Fest 12’ dhe më pas teksa unë isha pjesë e klipit të Çiljetës dhe Noizy-t ‘Gangsta Love’”,shpjegon ajo për revistawho.com.

Kristina njihet si një ndër modelet e reja më të bukura dhe me linja super seksi.

preng1preng2preng3preng4preng5preng6preng7preng8