Mozzik së shpejti me një bashkëpunim të ri

Mozzik pritet të publikojë së shpejti projektin e ri pas hitit “Kokaina”.

Producenti Zzap nga studio e OnRecords ku punojnë artistët ka konfirmuar se Mozzik do të sjellë krijimin e ri me Arta Mehmetij.

Muzika pritet të punohet nga vet Zzap dhe Chris, ndërsa klipi pritet të realizohet nga XL films.