NASA nxjerr online imazhet e astronautëve në hapësirë

Agjencia Amerikane e Hapësirës (NASA) ka vendosur të nxjerrë online pamjet e astronautëve të saj në hapësirë. Ato janë publikuar online në Youtube. Shijoni tokën të parë nga lart.

Video është xhiruar në vitin 2013 dhe transmetohet ekskluzivisht tani. Ajo tregon astronautët rusë që po riparojnë Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës.

Në sfond një pamje e mrekullueshme e Tokës.