Nis hyrja e tifozëve në “Loro Boriçi”

Sapo ka filluar futja e tifozëve në stadiumin “Loro Boriçi”.

Reshjet e shiut kanë ndalur dhe tifozët do ta shohin të qetë ndeshjen.