Një dragua filmohet duke fluturuar në malet kineze

Një video e cila shfaq një dragua misterioz duke fluturuar përgjatë maleve kineze, i ka lënë vendorët të habitur.
Shumë njerëz janë të hutuar nëse kjo video është e vërtetë apo jo, transmeton Express.

E publikuar në “Youtube” nga “AplexTv”, videoja pesë minutëshe, është shikuar 200.000 here.

Videoja e shfaq bishën duke fluturuar mbi një mal të paemëruar, diku afër kufirit mes Kinës dhe Laos./Express/

https://www.youtube.com/watch?v=bTeL8zZjNSA&feature=youtu.be