Njihuni me vogëlushin e porsalindur të ëngjëllit të Victoria’s Secret (FOTO)

Një ëngjëll ka ardhur në jetë.

Supermodelja e Victoria’s Secret, Candice Swanepoel është bërë nënë për herë të parë. 27-vjeçarja ka ndarë lajmin e mirë me fansat në Instagram, teksa ka postuar një foto të vogëlushit.

Djalin e saj, Candice dhe i fejuari Hermann Nicoli kanë vendosur ta quajnë Anaca, një emër marrë nga një lloj shpendi brazilian.

Kujtojmë se vogëlushi është produkt i dashurisë 11-vjeçare të supermodeles së pasarelave të modës me partnerin e saj!

beb