Noga në lidhje të re? Ja kush është vajza që po e puth (Foto)

I shumë përfoluri Noga, dhe martesa e tij me Kristelën, ishin temat kryesore në mediat rozë.

Deri tani nuk është bërë e ditur se ai ka ndonjë aferë me dikë.

Ai ka postuar një fotografi në Instagramin e tij, ku shihet se është me një vajzë.
Mbishkrimi është mjaft romantik: “Zoti të largon nga e keqja për të jep atë që meriton”, ka shkruar Noga.