Noizy më i lumtur se kurrë, foto me parajsën e tij

Reperi i njohur Noizy duket se ka patur një ditë mjaft të lumtur sot.
Ai ka qëndruar me mbesën e tij dhe nuk qëndruar pa e ndarë këtë çast me ndjekësit e tij në rrjete sociale. “Me parajsën”,-ka shkruan Noizy duke mbajtur vogëlushen në krahë, e cila mesa duket është rritur mjaft nga postimi i fundit i reperit.noizy_1476361629-9771347