Nusja çmend burrin ditën e dasmës, ja çfarë i bën (VIDEO)

Kjo nuse ka vendosur ta “çmendë” burrin e vet ditën e dasmës. Quhet Melissa Molinaro dhe është nga Kanadaja.

Ajo i ka bërë një surprizë burrit të saj ditën e dasmës, një kërcim shumë joshës dhe sensual, i performuar bashkë me shoqet e nuses.

Videoja po bën xhiron e rrjeteve sociale…