O buçe trutharë… Nuk përmbahet doktoresha pasi u ftua te Rudina Magjistari

E papërmbajtshme doktoresha e shkencave Silva Baltadori e cila u ftua në emisionin e Rudina Magjistarit ku foli për historinë e saj të dashurisë me partnerin e ri. Baltadori rrëfeu për Rudinën se ish bashkëshorti kishte kërkuar ta njihte e të darkonte me partnerin e ri të saj.

Doktoresha rrëfeu gjithashtu se është shpërngulur tashmë në Hollandë për të jetuar tek ai por ndjekësit e rrjeteve sociale e kanë sulmuar duke e akuzuar për përdorimin e botox ndërsa e kanë cilësuar si “tranvestit në look”. Këtyre akuzave, doktoresha nuk ka hezituar aspak për t’iu përgjigjur me një gjuhë aspak etike.

Pashë profilet tuaja sapo! E kuptoj inatin tuaj me mua… jeni askush e asgjë! Por nuk kam nevojë të më doni e pëlqeni! Jeni gjëja e fundit për të cilën mund të interesohem! Por dua t’u them themrave zhgarravina se sa për e bukur apo jo… e ka vlerësuar juria e Las Vegas duke më dhënë kurorën e Miss Mama of thë Ëorld 2001! As e bëra publike… sa për travestit në look pot ë them ty buçe trutharë që botox e silicon i kam thënë jo deri më tash! Hajde në plazh të më shofësh o zhgarravinë antifemër! Sa për mendjen time po të them se jam vlerësuar me medalje të artë. Vazhdoni agoninë tuaj e të qenurit HIC! Dhe ty o KURVE që e konsideron pedofil një person pa e njohur fare po të them: Hajde e provoje… por me siguri do të refuzojë moj katundare e gjorë! Po ju lë në erën e helmeve dhe plehrave! Ju përshëndes nga Hollanda… vendi i tulipanëve… ju uroj fat edhe pse e keni shpirtin blozë e të zbrazët”, ka shkruar doktoresha.

b

b1