Olti Curri “i lutet” gjyshes së Ajola Xoxës: Më qep një kostum Tom Ford 5.470$

Bashkëshortja e Erion Veliajt, Ajola Xoxa është bërë objekt i kritikave pas postimit në Instagram ku thoshte se fustanin që kishte veshur e kishte qepur gjyshja, ndërkohë që ky model është i njëjti me një prodhim të D&G, që kushton gati 2 mijë euro.
Disa i ka irrituar e disa të tjerë i ka bërë të qeshin ky fakt. Ndërsa Olti Curri ka një kërkesë të veçantë për Ajolën dhe gjyshen e saj.

“Gjyshja Ajoles, mirmëngjes.

Ja një kostum të tillë dua të më qepësh. Tom Ford 5.470$, masa XL. Ishalla ma bën deri të dielën ta vesh te Gjebrea…puç”- shkruan ai në faqen e tij në Facebook.