Pas ndarjes dhe akuzave për abuzim, Pitt takohet me fëmijët

Ai ka jetuar i ndarë nga fëmijët që kur ish-gruaja e tij Angelina Jolie, ka kërkuar divorcin me 19 shtator të këtij viti.
Mirëpo Brad Pitt vetëm tani i ka parë fëmijët e tij që nga ndarja me gruan, shkruan revista amerikane People, transmeton Klan Kosova.

Aktori 52 vjeçar dhe Jolie 41 vjeçare, kanë rënë dakord që ai t’i shohë fëmijët e tij i mbikëqyrur, pas raportimeve se ai ka qenë abuziv verbalist dhe fizikisht me djalin e tyre Maddox, gjatë një fluturimi privat.

Brad i do fëmijët e tij më shumë se çdo gjë tjetër në botë, dhe ata kanë rëndësi për të më shumë se çdo gjë tjetër”, ka thënë një burim për revistën People.

“Ai do të bëjë çdo gjë që duhet për të qenë me ta, tani e përgjithmonë”, ka thënë një burim i afërt me Pitt, transmeton Klan Kosova.