Pas “Surpriza SD” Orinda Huta vjen me një projekt tjetër televiziv (Video)

Moderatorja dhe këngëtarja Orinda Huta ka publikuar në profilin e saj në Instagram promon e një emisioni të ri që pritet të nisë në Vizion Plus.

“Fustani i ëndrrave” titullohet emisioni, i cili mesa duket do të ketë në fokus fustanin më të rëndësishëm në jetën e një vajze…fustanin e bardhë të nusërisë. Pas “Surprizës SD” në Tring duket se Huta nuk është ndalur me kaq duke sjellë një tjetër format televiziv në ekranet shqiptare. Ende nuk dihen detaje rreth këtij emisioni apo se kur do të nisë./