Pitt takon për herë të parë fëmijët, pas kërkesës për divorc nga Jolie

Brad Pitt dhe gruaja e tij Angelina Jolie u ndanë muajin e kaluar, ndërsa, Angelina ka kërkuar kujdestarinë e gjashtë fëmijëve të tyre.
Aktori i famshëm ka kaluar kohë me fëmijët e tij pas ndarjes nga Angelina Jolie.

Raportohet se aktori i filmit World War Z, takoi fëmijët e tij gjatë fundjavës për herë të pare, që pas kërkesës për divorc të Angelinës më 19 shtator.
Mirror shkruan se është arritur një marrëveshje mes çiftit, që Brad ti takojë rregullisht fëmijët.

Takimi i aktorit me gjashtë fëmijët e tij erdhi pasi ai u pastrua nga akuzat për abuzim ndaj fëmijëve.
(da.xha/BalkanWeb)