Plagoset me armë, i riu përfundon në spital

Një i ri përfundoi në spital, i plagosur me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta.

Sipas të dhënave të para mësohet se në Qendrën Spitalore Universitare shkoi një 21-vjeçar me iniciale D. Xh. Sipas policisë ai është plagosur me armë zjarri, (në dorë dhe në këmbë).

Për fat ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën. POlicia po heton për zbardhjen e ngjarjes.