Plumb kokës pse e ofendoi, ku rrinte i fshehur autori i krimit (VIDEO)

Zbardhen detaje nga arrestimi i Jozef Mujecit, 21-vjeçari që dje vrau në Shkodër Genc Mhillja, si hakmarrje pas sherrit të pak ditëve më parë.

Policia sqaron se brenda 12 orëve ngjarja e ndodhur ditën e djeshme rreth orës 11:00 në fshatin Bushat Shkodër ku mbeti i vrarë me armë zjarri shtetasi Genc Mhillaj u kap dhe arrestua në flagrancë autori i vrasjes.

“Autori u kap në fshatin Gruemirë në Malësi të Madhe i fshehur në një banesë të braktisur”- njofton policia.