Po ndodh/ Të shtëna me armë në Durrës, plagosen dy persona, midis tyre djali i policit

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit, ku janë dëgjuar të shtëna me armë. Burimet thonë se janë plagosur dy persona në Lagjen nr. 5 të qytetit. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj. Njëri nga të plagosurit është identifikuar si A. Skanja 29 vjeç, djali i një polici. Ai është plagosur rëndë, pasi ka marrë disa plumba dhe është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë. Ende nuk dihet emri i të plagosurit tjetër.