Po ushqente bagëtinë, vdes nga rrufeja e moshuara

Teksa kujdesej për bagëtitë, një e moshuar ka humbur jetën një ditë më parë në një fshat të Fierit.

Burime nga policia bëjnë me dije për Syri.net se, 68-vjeçarja Z.B., ishte në kasollen e bagëtive, pranë banesës së saj në fshatin Fermë Çlirim, kur është goditur nga rrufeja dhe ka gjetur vdekjen.