Postimet e Klevi Bardhit, djali i kryebashkiakut të Laçit me “dy gisht” e makina luksi

TIRANË- Kevi Bardhi djali i kryebashkiakut socialist që drejton Bashkinë e Laçit udhëtonte sot me shpejtësi të lartë në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot e për pasojë ka përplasur nga mbrapa makinën e policisë që mbante radarin.

Nga postimet që 20-vjeçari bën në rrjetet sociale duket i fiksuar pas makinave të shtrenjta. Ai shfaqet shpesh në timonin e mjeteve si “Benz” e “Audi” por pozon edhe para tyre.

Në një foto ai madje ngre edhe dy gishtat lart, në një kokë që i ati është socialist.

Kujtojmë që babai i tij, Artur Bardhi, kryetar i Bashkisë së Kurbinit, ka pranuar në Formularin e Dekriminalizimit se, para se të njihej me gjeneralitetet që mban sot, ka mbajtur respektivisht katër emra dhe mbiemra të ndryshëm Gentian Lila, Altin Tanushi, Gent Bushi, në Bashki e njohin dhe firmos si Artur Bardhi, ndërsa në çertifikatë
është Artur Ndoi, i biri i Ndues dhe Gjelës.

Në formularin e vetëdeklarimit në KQZ për efekt të ligjit të dekriminalizimit, kryabashkiaku i Kurbinit, Bardhi, e ka pranuar vetë se ka përdorur katër emra të ndryshëm.

Këto 4 emra ai i ka vendosur në seksionin “emra të padokumentuara”, por nuk dihet përse i janë dashur 4 emra.

13925021_1837430389822199_209348082694333701_n 14650762_770831796388852_6887973126129883101_n-1 14702408_770831893055509_1701479384569187240_n 14702468_770831836388848_6303575657827065494_n